З чого почати

Я опишу загальний процес, для тих хто ще не користувався послугами рендер ферм. Все відбувається в режимі людського спілкування. Ви зі мною зв’язуєтеся і говорите що вам потрібно відрендерити. Я сам колишній визуализаторінтер’єрник з 10ти річним стажем в вірее + 3dmax і можу зрозуміти багато робочих нюансів або навіть підказати як зробити краще.

Аналіз часу і вартість:

Якщо ви знаєте, скільки часу приблизно потрібно для прорахунку на вашому комп’ютері, то можна вирахувати приблизний час рендера виходячи з порівняльних характеристик комп’ютерів. Так само можна зробити безкоштовні тести для аналізу часу прорахунку, наприклад якщо це анімація, то робиться рендер вибіркових кадрів і на їх основі обчислюється час прорахунку всієї анімації.

Установка потрібних програм і плагінів:

Якщо вам потрібна якась програма або плагін для рендера, яких у мене немає, то я можу їх встановити. На це буде потрібен якийсь час, так як потрібно буде встановити на всі комп’ютери ферми, так що це потрібно враховувати. В цьому немає нічого складного, так що не соромтеся питати.

За що платиться і коли:

Оплата вважається безпосередньо за час рендерінгу, тобто я натискаю кнопку Render в програмі і починаю відлік часу. За те що я відкриваю сцену і готую до рендеру грошей не беру. Оплату беру зазвичай після зробленої роботи. Тобто я віддаю готовий результат, а потім чекаю оплати. Я розумію що такий спосіб більш прийнятний для клієнтів. Точну вартість можна назвати тільки після зробленої роботи.

Контроль та конфіденціальність:

Тут в основному все на довірі. Я дорожу своєю репутацією і зобов’язуюсь не використовувати і не поширювати будь-яким способом ваші матеріали. Так само зобов’язуюсь чесно виконувати свої обов’язки. Для контролю є можливість періодичної зйомки скріншотів з екрану, що дозволяє стежити клієнту за процесом рендеринга безпосередньо.

Час работи:

Ферма працює цілодобово. Але мені потрібно іноді спати. Якщо у вас нічна робота для мене, то не соромтеся про це говорити. Я посиджу вночі і встану по будильнику в потрібний час. Це абсолютно нормально.